strona główna

AKTUALNOŚCI


Ogłoszenie!
W dniu 25 października 2018 r. o godz. 17.00 w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.
W dniu koncertu zajęcia indywidualne mogą odbywać się do godziny 16.00. Pozostałe lekcje są odwołane.
Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkoły muzycznej do udziału w koncercie.
Dyrektor PSM I stopnia w Kościanie


Plan zajęć przedmiotu Zespół fletów podłużnych p. Michała ŚliwińskiegoUWAGA!
W dniach od 18 do 20 września 2018 r. wszystkie zajęcia z p. Magdaleną Kozierską są odwołane.Uwaga!
Plan zajęć przedmiotów teoretycznych (aktualizacja: 2018-9-17):
PLAN LEKCJIKomunikat dotyczący chóru!
Do koncertu październikowego, który odbędzie się w październiku tego roku (data zostanie podana później), wszystkie uczennice przychodzą na zajęcia chóru 2 razy w tygodniu wg planu zajęć.
Kozierska MagdalenaUwaga uczniowie!
Zajęcia z chóru są obowiązkowe dla uczennic klasy IV do VI cyklu sześcioletniego oraz klasy II do IV cyklu czteroletniego. Zajęcia prowadzi p. Magdalena Kozierska.Uwaga uczniowie!
Chłopcy klas IV do VI cyklu sześcioletniego oraz klas II do IV cyklu czteroletniego mają obowiązkowe zajęcia z fletów podłużnych. Zajęcia prowadzi p. Michał Śliwiński.Komunikat dla Rodziców uczniów PSM I stopnia w Kościanie
W związku z wprowadzeniem w roku szkolnym 2018/2019 dziennika elektronicznego firmy MobiReg informuję, że rodzice mogą otrzymać hasło i login do konta rodzica (komputer) oraz pobrać aplikację na urządzenia mobilne. Więcej informacji w sekretariacie szkoły.
Dyrektor PSM I stopnia w KościanieKomunikat!
Dnia 13 września 2018 r. (tj. czwartek) o godz. 1400 odbędzie się Rada Pedagogiczna.
Tematyka Rady: 1. Plan nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2018/2019; 2. Sprawy bieżące.
Dyrektor PSM I stopnia w KościanieDnia 7 września 2018, godz. 1800 w Choryni odbył się koncert w wykonaniu młodych talentów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. ks. dra Józefa Surzyńskiego w Kościanie – Zofii Miler (wiolonczela), Niny Schwarz (skrzypce), Zuzanny Spławskiej (flet), Alicji Kowalskiej (flet), Filipa Kaucha (fortepian), Adriana Szczepaniaka (fortepian), Borysa Karmelskiego (trąbka) oraz Igora Schwarza (gitara) z akompaniamentem mgr Katarzyny Wojtkowiak. Występ uświetnił promocję książki Emiliana Prałata, doktora nauk humanistycznych, historyka sztuki, regionalisty i filologa slawisty "Miejsca i Sztuka. Choryń".UWAGA!
W dniach od 3 do 21 września 2018 r. zajęcia z p. Agnieszką Panas są odwołane.Przydział uczniów fortepianu głównego - p. Kozierska, Swinarska, WojtkowiakPrzydział uczniów klas pierwszych do nauczycieli instrumentu głównegoAkompaniamentyFortepian dodatkowyUwaga uczniowie klasy gitary
Pan Piotr Bródka zaprasza swoich uczniów na pierwsze lekcje, dnia 6 września 2018 r. (czwartek), plan proszę podawać telefoniczne – dzisiaj po godz. 20.00Uwaga uczniowie klasy trąbki
Pan Jakub Domański zaprasza swoich uczniów na spotkanie organizacyjne dnia 5 września br. (środa) między 14 a 18.00 w sali nr 6. (wcześniej p. Jakub skontaktuje się z uczniami telefonicznie)Uwaga uczniowie klasy fortepianu
Pani Magdalena Moruś zaprasza swoich uczniów na spotkanie organizacyjne dnia 5 września br. (środa) między 14 a 16.30 w auli. W przypadku nieobecności p. Magda prosi o kontakt telefoniczny.UWAGA!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się dnia 3 września (poniedziałek) 2018 r. o godz. 1400. Bezpośrednio po inauguracji zapraszam na ZEBRANIE WSZYSTKICH RODZICÓW.
Dyrektor PSM KościanKomunikat!
Dnia 31 sierpnia 2018 r. (tj. piątek) o godz. 1115 w sali nr 3 odbędzie się Inauguracyjna Rada Pedagogiczna
Tematyka Rady:
1. Przydział uczniów do klas pierwszych, 2. Plan pracy szkoły, 3. Kalendarz szkoły, 4. Sprawy bieżące.
poprzednie lata